Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.gtadestiny.pl
Minecraft mc.gtadestiny.pl
Discord discord.gg/gtadestiny
Team Speak 3 ts.gtadestiny.pl

[Serwer] Konto oszczędnościowe


KaMeS

Konto oszczędnościowe  

1 member has voted

  1. 1. Co myślicie o dodaniu poniższej propozycji do gry?Recommended Posts

Nick: KaMeS

Opis propozycji: Witam, przychodzę z propozycją dodania do banku możliwości stworzenia konta oszczędnościowego, którego otwarcie kosztowało by xxx$. Konto umożliwiało by trzymanie pieniędzy i oszczędzanie ich na np. wymarzony pojazd. Oprocentowanie podstawowe wynosiło by np. 1,5% na początku po jakimś czasie od założenia konta mogło by to zmaleć. Pieniądze wpadły by na konto co tydzień a nie jak w realu co miesiąc. Jak dla mnie jest ciekawa alternatywa dla zarabiania tylko dokładnie pieniędzy. (Konta Graczy którzy nie byli by aktywni np. od 2 miesięcy byłby zamykane a gotówka została by im przelana na konto zwykle, gracz który by stracił konto w taki sposób musiałby płacić za reaktywowanie konta 2x więcej niż za jego utworzenie)

Uzasadnienie: Moim zdaniem taka mechanika była by ciekawa oraz wprowadziła nową mechanikę do banku który byłby częściej odwiedzany.

Edited by KaMeS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.