Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.gtadestiny.pl
Minecraft mc.gtadestiny.pl
Discord discord.gg/gtadestiny
Team Speak 3 ts.gtadestiny.pl

Zapowiedź gtaDestiny


_jvneczek

Recommended Posts

 • Owners

OTWARCIE FORUM.png

Witajcie!

Przychodzimy do was z zapowiedzią projektu gtaDestiny

 

Naszym celem jest stworzenie takiego serwera gdzie granie będzie przyjemnością a nie żmudnym i meczącym nabijaniem statystyk - wbrew pozorom u nas nie ma zbyt wielu prac takich  jak na zdecydowanej większości serwerów. Dobrym przykładem będzie chociażby brak pracy magazyniera, co już jest pewną zmianą w stosunku do innych serwerów. Jedną z rzadszych prac, którą można spotkać na serwerach RPG  to praca ogrodnika, która polega na strzyżeniu żywopłotów, ale o tym później

Zawartość nie okazuje finalnej wersji do premiery serwera cześć rzeczy może ulec zmianie..

Uwierzytelnianie 

Podstawą każdego serwera jest oczywiście miejsce gdzie potwierdzimy naszą tożsamość. Aby to zrobić musimy pierw stworzyć konto na forum, które jednocześnie będzie naszym kontem na serwerze.

 

c16NLuI.png

 

feCbT6M.png

Weryfikacja Dwuetapowa (2fa)

Zależy nam na bezpieczeństwie kont naszych graczy, dlatego na naszym serwerze ujrzycie zabezpieczenie w postaci weryfikacji dwuetapowej (2fa). Możecie skorzystać z takich aplikacji jak: Google Authenticator, Twilio Authy oraz innych podobnych aplikacji. Generują one jednorazowe kody do weryfikacji.

 

Nasz system pozwala na zapamiętanie kodu weryfikacyjnego. W przypadku częstego przebywania i logowania na serwer nie będziecie proszeni o generowanie nowych kodów, lecz po nieaktywności wynoszącej 4 dni trzeba będzie ponownie podać wygenerowany kod i włączyć na nowo opcje zapamiętania

 

 

7CEh7S7.png

 

lNQGHj6.png

 

Szybkie Logowanie

Na naszym serwerze ujrzycie system szybkiego logowania, który pozwoli Wam zalogować się na własne konto bez konieczności wpisywania loginu jak i hasła

Gz1UZH6.png

 

pfCwAaC.png

Wybór Spawnu

Postanowiliśmy w tym kierunku pójść w prostotę a jednocześnie zachowując styl serwera. Po zalogowaniu przechodzicie do ekranu wybierania spawnu, gdzie możecie wybrać miedzy kilkoma lokalizacjami lub też spawnem na ostatnią zarejestrowaną przez serwer pozycje.

KDJ4WK4.png

Prezentacja Serwera

Po pierwszym zalogowaniu na Waszym ekranie zostanie uruchomiona prezentacja serwera, która to oprowadzi Was po najważniejszych miejscach na serwerze. W tle będziecie mieli naszego narratora, którym jest Sally.

x8C8yb8.png

Panel Pomocy

Na naszym serwerze pod klawiszem F1 znajduję się panel pomocy. To właśnie tam sprawdzicie najważniejsze informacje dotyczące serwera, chociażby FAQ.

7DT7Ne0.png

Panel Gracza

Panel gracza jest ważnym elementem naszego serwera. To właśnie tu sprawdzicie swoje statystyki, pojazdy oraz miedzy innymi logi konta i logi kar.

qP2844M.png

 

Mapa Serwerowa Pod F11/M

Jak na każdym serwerze tak i u nas znajduje się mapa serwerowa wraz z legendą - można ją aktywować za pomocą klawisza F11 lub też M. Dodatkowo możemy wycentrować mapę na danym miejscu za pomocą kliknięcia myszką na legendę i przełączanie się strzałkami lub też za pomocą klawisza spacji wycentrować mapę na pozycji postaci samo przełączanie celów działa bardzo podobnie jak w GTA V.

LnCVzyU.png

 

0Ic7Lyj.png

 

w4oi0Vu.png

 

HUD Serwerowy

Na naszym serwerze ujrzycie dosyć niecodzienny hud - poza radarem który znajduje się w lewym dolnym rogu tak w prawym górnym rogu znajdują się, wszystkie najważniejsze informacje wraz z naszym avatarem na forum to właśnie tutaj zobaczymy miedzy innymi ilość pancerza , zdrowia , posiadanej gotówki czy chociażby ilość gwiazdek 

 

RCJqdNt.png

 

Scoreboard

Scoreboard znajdujący się na serwerze jest istotną częścią każdego serwera. To tu zobaczycie, kto jest aktualnie online, a funkcja sortowania Nicku, Organizacji, Frakcji, RP czy też wysokości pingu pozwoli wam łatwo sprawdzić te informacje, które aktualnie są wam potrzebne unikając w ten sposób przewijania całej tabeli, aby zobaczyć na przykład ile osób jest w frakcji.

vw7Yz3F.png

Liczniki pojazdów

na ten moment na naszym serwerze można spotkać dwa typy liczników do motocykli oraz samochodów. Kolor licznika będzie zależny od koloru świateł, jakie zamontujemy w naszym pojeździe. Dodatkowo u mechanika będzie można zmienić tło licznika na jeden z kilku rodzajów.

cjGDsRV.png

 

KkpJrbz.png

 

Przechowalnia Pojazdów

Jak na każdym serwerze i tego u nas nie mogło zabraknąć, a jest to przechowalnia pojazdów, czyli czysta podstawa serwerów RPG. Postanowiliśmy pójść na wzór gier z serii NFS. To właśnie w przechowalni możecie zobaczyć pojazdy, jakie posiadacie oraz sprawdzić ich statystyki, miedzy innymi: Model pojazdu, Pojemność silnika, Rodzaj paliwa, Przebieg i tak dalej.

HeiafGN.png

 

7HEOUeT.png

 

Interakcja pojazdu oraz jego komponentów

Standardowo na każdym serwerze RPG jest menu interakcji pojazdu znajdujące się pod klawiszem Shift. Mamy tam takie opcje jak odpalanie/gaszenie silnika, zaciąganie/spuszczanie ręcznego, zarządzanie światłami itp. Dodatkowo dzięki temu menu mamy możliwość zarządzania elementami pojazdu. To tam właśnie będziemy mogli otworzyć maskę, bagażnik oraz drzwi - dodatkowo elementy, które nie występują w danym pojeździe są zablokowane, co pokazuje stosowna informacja na oknie jak to wygląda możecie zobaczyć na zdjęciach niżej.

 

O792Dcu.png

 

image.png

Paliwo

Na naszym serwerze spotkacie cztery rodzaje paliwa - benzynę 95 i 98 oktanową, diesla oraz gaz LPG. Każdy z tych paliw różni się właściwościami, jedno spala się szybciej, jedno wolniej. Dodatkowo każde paliwo różni się swoją ceną - same tankowanie jest banalnie proste - podjeżdżamy na stacje, gasimy silnik oraz zaciągamy ręczny, następnie przytrzymujemy spacje i w tym momencie następuje uzupełnianie paliwa w baku

ejKjrAT.png

Salon Pojazdów oraz Jazda Testowa

W głównej mierze na serwerach MTA każdy zarabia na swój wymarzony pojazd. Tak i będzie na naszym serwerze, gdzie włożyliśmy w salony naprawdę sporo czasu aby kupno swojego pierwszego nowego pojazdu było jak najprzyjemniejsze. W naszych salonach nie zobaczycie tylko jak wygląda pojazd ale sprawdzicie jego statystki, jak na przykład pojemność silnika czy zamontowany tuning. Nadal nie zdecydowany? To co powiesz na jazdę testową? Trwa ona maksymalnie 10 minut i w tym czasie możemy sprawdzić czy podoba nam się właśnie wybrany pojazd. Aby zacząć jazde testową bedzie potrzeba wpłacić kaucje poprzez klikniecie odpowiedniej opcji w oknie jazdy testowej, jednakże jeśli po całej jeździe testowej pojazd będzie bez jakichkolwiek uszkodzeń - kaucja zostanie zwrócona

9cUSgIo.png

 

TchYPHM.png

 

zb6TaWZ.png

 

tccP8Cr.png

Mechanik

Podstawa każdego serwera to oczywiście mechanik - u nas też tego nie może zabraknąć jednak nie chcemy abyście byli w sytuacji, gdy chcecie naprawić pojazd a nie ma żadnego mechanika na służbie. Postanowiliśmy więc zrobić możliwość własnej naprawy, jednakże do takiej naprawy dopłacamy dodatkowe pieniądze 

qbBoPWU.png

 

M1G3ZFA.png

 

WYmVoia.png

 

Myjnia Pojazdów

Nie ma nic gorszego chyba dla fanatyka pojazdów niż zafajdane auto błotem, kurzem albo bóg wie, czym jeszcze - Myjnie są rozmieszone po całym stanie San Andreas i dzięki nim utrzymamy czystość naszego pojazdu.

d4OcT8Q.png

Licencje

Licencje to ważne dokumenty, na przykład Prawo Jazdy. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie poruszać się po drogach San Andreas w pełni legalnie. Na naszym serwerze wyróżniamy kategorie takie jak A ,B, C. Dodatkowo możemy wyrobić kartę wędkarską oraz uprawnienia pilota 

OLJWfXm.png

 

1MdGr3p.png

 

y0Jv0cU.png

 

AAvyz3d.png

 

a1XFReq.png

Warianty Pojazdów

U nas spotkacie nie tytko auta z klasycznej wersji gry ale także ich różnorakie warianty. Staraliśmy się aby każdy wariant nie odbiegał od klimatu gry, tak więc u nas nie ujrzycie pojazdów wzorowanych na prawdziwych markach tylko z brakiem znaczka licencyjnego a lekko przerobione auta z klasycznej wersji gry

image.png

 

image.png

 

image.png

Interakcje z NPC

U nas można spotkać w szczególnych miejscach takich jak salon lub przebieralnie NPC, z którymi to możecie wejść w interakcje wybierając jedno z czterech gotowych zdań, które możecie wybrać.

JU5VJCG.png

 

SXkvAqB.png

 

Ia32Lam.png

Przebieralnia

W przebieralni możemy za pomocą ciężko zarobionych pieniędzy zmienić nasz skin postaci. Dodatkowo posiadając konto premium możemy zakupić skiny unikalne tylko dla tego rodzaju konta.

JE8xHpg.png

Praca Ogrodnika

Praca Ogrodnika to jedna z wielu prac dorywczych, jakie spotkacie na serwerze gtaDestiny. Praca ta polega na strzyżeniu żywopłotów w Los Santos. Do wyboru mamy różne ulepszenia, w tym odblokowanie trybu kooperacji, który pozwoli wam wykonywać ta prace razem ze znajomymi. 

 

0Lzj3Tv.png

 

ZgwwlQz.png

 

DRTwkOm.png

Praca Śmieciarek

Praca Śmieciarek to kolejna praca którą spotkacie na serwerze gtaDestiny..

Naszym zadaniem będzie gromadzenie, transport i właściwe usuwanie śmieci z różnych miejsc, takich jak domy, frakcje oraz miejsca publiczne.

0ke61xD.png

 

7nskjkk.png

 

wQN16SF.png

 

EjbLNva.png

 

pwjlfs4.png

 

pEH38H6.png

 

pP8myia.png

 

WbzZ021.png

 

rorSuBv.png

 

0ZRnaBU.png

 

I to tyle z naszej jakże, skromnej" zapowiedzi możemy wam obiecać, że to nie wszystko, co szykujemy dla was na serwerze chcemy wprowadzić jeszcze sporo rzeczy do startu jak i po nim samym nie pozostaje nam nic innego jak podziękować za dotrwanie do końca tej zapowiedzi i zaprosić was już wkrótce na start serwera.

 

Planowany start - Q1 2024

 

 

 

 • Like 16
 • Uwu 3
Link to comment
Share on other sites

 • Danny featured this topic
 • 2 weeks later...
 • 3 months later...

Zapowiedź sama w sobie nie jest zła, ale zdecydowanie jest tutaj za dużo grafik - zbędnych. Mało tekstu, a właściwie sam tekst napisany tutaj nie przedstawia wiele i trzeba domyśleć się poprzez zdjęcia, bo sam opis jest znacząco niewystarczający. Popracujcie jeszcze trochę nad zapowiedzią, a na pewno Wasza praca będzie atutem, by spędzić tutaj swój czas wolny.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • Owners
7 godzin temu, KramaR napisał(a):

Zapowiedź sama w sobie nie jest zła, ale zdecydowanie jest tutaj za dużo grafik - zbędnych. Mało tekstu, a właściwie sam tekst napisany tutaj nie przedstawia wiele i trzeba domyśleć się poprzez zdjęcia, bo sam opis jest znacząco niewystarczający. Popracujcie jeszcze trochę nad zapowiedzią, a na pewno Wasza praca będzie atutem, by spędzić tutaj swój czas wolny.

Naszym celem jest pokazać niż napisać, stąd więcej grafik niż opisu.

Większość zdjęć jest bezproblemowo zrozumiałych bez jakiegokolwiek opisu, w razie jakichś wątpliwości można także dopytać o niezrozumiałe szczegóły 😉

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • _jvneczek locked, unpinned and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.