Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.gtadestiny.pl
Minecraft mc.gtadestiny.pl
Discord discord.gg/gtadestiny
Team Speak 3 ts.gtadestiny.pl

[Serwer] Dodanie na serwer pracę magazynier.


GENYouEZlol

Ankieta  

7 members have voted

 1. 1. Podoba się ?

  • Tak
   4
  • Nie
   3


Recommended Posts

Nick: GENYouEZlol

 

Opis propozycji: Magazynier to praca na którą składałoby się kilka czynności . Pierwszy etap pracy polegałby na rozwożeniu ładunku ( paczek ) pojazdem przeznaczonym do załadunku i rozładunku ( widlakiem ) towaru na półki , które miałby znajdować się środku magazynu . Drugi etap to przeskok ze zwykłego pracownika magazynu na dostawcę który posiadać by miał na swoim stanie ciężarówkę , która odbierałaby załadunek z magazynu i rozwoziła po całym San Andreas . Dalsze 2 etapy polegały by tylko na zmianie zarobkowej etapu drugiego jak i wyglądzie ciężarówki . Ale oczywiście mielibyśmy jeszcze dodatkowy zarobek , gdy załadujemy nielegalny ładunek do transportu . Oczywiście ograny ścigania SAPD ( San Andreas Police Department ) dostaną o tym cynk  od swojego informatora . Do pracy potrzebna byłaby  niezbędna kategoria C+E  , oprócz pierwszego etapu rozgrywki .

 

Uzasadnienie: Praca ta ma na celu nie tylko zapewnić dobrą rozgrywkę zwykłemu graczowi , ale także członkom frakcji SAPD . Myślę że to dobry pomysł na pracę oczywiście zainspirowałem się nią z innego serwera którego już dawno nie ma . Jest bardzo uniwersalna jeżeli chodzi o lokalizację  , ponieważ w każdym mieście można ją zrobić na terenach SF , czy w samym LS  ( doki ) albo LV . 

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...
 • 3 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.